تعمیر مبل44361320
رویه کوبی و تعمیر مبل با قیمت مناسب در تهران

تعمیر مبل استیل

مبل استیل یکی از پرطرفدارترین مبل ها در ایران است. مبل استیل به دلیل ظرافت هایی که دارد معمولا نسبت به سایر مبلها زودتر خراب میشوند. البته این موضوع تا حد زیادی به نحوه نگهداری مبل و همینطور کیفیت ساخت بستگی دارد. تعمیر مبل استیل خود را به متخصصین مبل آرمین بسپارید !

تعمیرات مبل استیل آرمین

همانطور که در بالا اشاره شد مبل استیل به دلیل ظرافتهایی که دارد به نسبت مبل های راحتی زودتر خراب میشوند. مهمترین دلایل نیاز به تعمیر مبل استیل به ترتیب عبارتند از :

  • لق شدن پایه های مبل های یکنفره و صندلی های میز نهار خوری
  • رنگ پریدگی چوب مبل و کثیف شدن پارچه مبل
  • شکستن تاج و یا بخشهایی از مبل که ظرافت بیشتری دارند
  • شل شدن فنرلول ها و نشمین گاه مبل - نشست کف مبل یا تشک مبل استیل
  • شکستن پایه مبل
  • از بین رفتن اسفنج یا فوم پشتی مبل
تعمیر مبل استیل

تعمیر مبل استیل بصورتی که مجددا قابل استفاده باشد و مثل روز اول زیبا بنظر برسد نیازمند تخصص و تجربه فراوان است و تعمیرات مبل آرمین دقیقا آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

تصاویر برخی از کارهای انجام شده ( تعمیر مبل استیل ) توسط کارگاه مبل آرمین را در بالا ملاحظه نمایید.

پرسش های متداول در زمینه تعمیر و رویه کوبی مبل استیل

رویه کوبی مبل استیل

چگونه برای تعمیر مبل استیل اقدام کنیم ؟

نحوه تماس و چگونگی استعلام قیمت را میتوانید از طریق لینک زیر و یا تماس با ما دنبال نمایید.

هزینه تعمیر مبل استیل چگونه محاسبه میشود ؟

با توجه به تنوع در طرح های انواع مبلمان استیل قیمت ثابت و مشخصی نمیتوان ارائه کرد. همینطور وضعیت مبلمان ( میزان نیاز به مرمت ) در تعیین قیمت و دستمزد نهایی تاثیر زیادی دارد.

محدوده فعالیت مبل آرمین کجاست ؟

مبل آرمین تقریبا در تمام تهران فعالیت دارد. اما به دلیل وجود کارگاه های مبل آرمین در شمال و شمالغرب تهران طبیعی است که بخش عمده ای از مشتریان تعمیرات مبل آرمین از این مناطق باشند. ( سعادت آباد، شهرک غرب، گیشا، جنت آباد، مرزداران، اشرفی اصفهانی، پونک و ... )

متراژ پارچه برای رویه کوبی مبل استیل ؟

با توجه به مدل های متنوع مبل استیل و همینطور 8 نفره ، 7 نفره یا نیسم ست بودن مبل و همینطور صندلی های میز نهارخوری برآورد متراژ دقیق نیازمند حداقل مشاهده تصاویر مبلمان است. بنابراین ما جهت تعمیر مبل استیل و هر مبل دیگری ابتدا تقاضای ارسال تصاویر مبل را داریم و پس از آن نسبت به برآورد و اعلام پارچه مبلی مورد نیاز اقدام میکنیم.

مدت زمان تعمیر مبل استیل

مدت زمان رویه کوبی مبل استیل صرف نظر از صندلی های میزنهار خوری تقریبا یک هفته زمان میبرد اما در بسیاری از موارد به علت نیاز به تعمیراتی نظیر گرفتن لقی پایه های مبل زمان تعمیر مبل استیل حتی ممکن است به 20 روز و بیشتر هم برسد.

رویه کوبی با چرم بجای پارچه

امکان جایگزین کردن چرم با پارچه و یا بالاعکس در تعمیر مبل استیل وجود دارد اما بصورت کلی برای تعمیر مبل استیل از پارچه های گلدار ( تک گل، سه گل و ... ) استفاده میشود

برچسب ها :

تعمیر مبل استیلرویه کوبی مبل استیلتعمیرات مبل استیلرویه کوبیتعمیر مبل

تعمیر مبل راحتی

کارگاه رویه کوبی و تعمیرات مبل آرمین - شمال ، غرب و شمال غرب تهران

تلفن تعمیر مبل - کلیک نمایید